Hazır sineklik

Hazır sineklik

Sineklik kullanımı evlerimizde ve işyerlerimizde artık gereklilik haline gelmiştir. Rahatça pencereleri açabilmek için sineklik taktırmak yeterlidir. Birçok müşterimizden hazır sineklikler ile ilgi sorular gelmektedir. Bu sebep ile hazır sineklik nedir? Kullanımı gibi aklınızda ki soruları cevaplamak istedik.

Öncelikle sineklik yapımı her ölçü için özel olarak üretilir. Bu yüzden sizin taktırmak istediğiniz yere göre ölçü alınır ve buna göre kesimler yapılarak sineklik imal edilir. Hiçbir evin veya mekânın pencere ve kapı ölçüleri bir standartta göre yapılmamıştır. Hatta sizin kendi pencereleriniz arasında bile fark varken diğer evler ile aynı ölçülerde olmasını nasıl bekleriz. Birçok yapı marketlerinde hazır ölçülerde sineklikler satılmaktadır. Burada ki sineklik fiyatları biraz ucuz olduğundan bazen tercih edilmektedir. Biz bilgi veriyoruz hiçbir kişiye almayın deme gibi bir lüksümüz veya haddimiz yoktur. İsteyen istediği yerden sineklik ihtiyacını giderebilir. Demek istediğimiz bu şekilde yapacağınız bir alışveriş te nelere dikkat etmelisiniz onları söylemek. Yani ucuz sineklik alıp kullanamadıktan sonra elinizde kalır ve üstüne birde yeni sineklik yaptırırsanız. Ne oldu bırakın karı zarar ettiniz değil mi? İşte biz böyle olmasın diyoruz. ;)

Hazır sineklik alırken bilmeniz gerekenler

Hazır sineklik nedir? Belirli bir ölçüye göre öncene yapılmış ve satışa sunulmuş olan sinekliklerin hepsi olarak tarif edebiliriz. Bunu kullanmak için alırken bazı şeyleri bilmenizde fayda var ki zarar etmeyesiniz.

  • İlk olarak kullanmak istediğiniz pencere veya kapınınız ölçüsü
  • Kullanacağınız yerin durumuna uygun sineklik türü hangisi (sürgülü, pileli, akordiyon veya menteşeli)
  • Şimdi gittiniz yapı markete ölçülerinize se modelinize uygun hazır sineklik var mı?
  • Sineklik montajı nasıl yapılacak, bununda bilgisini almalısınız. Bazı tasarımlar farklı parçalara ihtiyaç duyabiliyor, özellikle hazır sinekliklerde.

Bunlara dikkat etti iseniz ve ölçülerinize ve isteğinize göre de model varsa gönül rahatlığı ile alıp kullana bilirsiniz. Avrupa sineklik olarak her türlü sorun veya bilgi için yanınızdayız. Bilgi saklanmak için değil paylaşmak içindir.

Hazır sineklik fiyatı

Avrupa sineklik olarak her model sineklik imalatı ve tamiri yapmaktayız. Modellerimizi ve sineklik fiyatlarımızı inceleyerek bilgi edine bilirsiniz. Belki de hazır sineklik fiyatları ile karşılaştırdığınız da şaşıracaksınız. Avrupa sineklik olarak biz aracı bir firma değil üretici bir firmayız.

Ücretleri incelemeden, hazır sineklik fiyatları ile karşılaştırma yapmadan karar vermeyin. Üzülmek istemiyorsanız : ) isteğinize göre de evinizin uyumuna göre 10 farklı renk seçeneği ile sineklik üretimi yapmaktayız.  Sineklik renk çeşitlerimizi de detay sayfalarından inceleye bilirsiniz. Aklınız da hala hazır sineklik veya başka bir konu ile ilgili sorularınız var ise bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Pimapen sineklik fiyatları

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı