Çelik sineklik teli

Çelik sineklik teli

Her sineklik modelinde sizin isteğinize göre farklı teller kullanılabilir. Genel olarak piyasada hazır ve standart ölçüler ile yapılıp satılan sinekliklerde ki tel daha zayıf olan yani ucuz olan sineklik tülü diye de söylenen bir tel çeşitlidir. Siz aksini söylemediğiniz durumda da genel kullanım bu sinekliklerde bu tel ile olur. Ama özellikle evcil hayvan besliyorsanız veya küçük çocuklar sık sık sinekliğe zarar veriyor ise tercihiniz sineklik telini çelik olarak istemenizdir.

Çelik telli sineklik

En çok evcil hayvanları olan kişiler tercih etmektedir. Çok daha dayanıklı mukavemeti oldukça yüksektir. Kedi sinekliği olarak ta bilinir. Hatta kedi sinekliği yaptırmak almak isteyen daha fazladır. Kedi sinekliğinin normal olandan farkı da telinin çelik olmasıdır. Çelik sineklik telleri kedi sinekliği diyebiliriz. Ama kullanım olarak evcil hayvan olmasa da çelik tel tercih edebilirsiniz. Daha uzun ömürlü ve sağlam olması için. Fiyat farkı oluşturmakta olduğundan bu tercih size kalmıştır.

Kedi sinekliği

Çelik sineklik teli fiyatı

Sinekliğin fiyatı sabit değildir. Çünkü fiyat için sizin ölçüleriniz gereklidir. Sineklik yaptırmak için düşündüğünün kapı veya pencerenizin ölçüsünü aldınız ise online sineklik teli fiyatı ne kadar hemen öğrenebilirsiniz. Ürünlerimizden istediğiniz sinekli modelini seçiniz. Detay sayfasında ölçüleri girerseniz fiyat otomatik olarak hesaplanacaktır. Bu şekilde sineklik ücreti için ne kadar ödemeniz gereklidir öğrene bilirsiniz. Çelik telli sineklikler normal tül tellere göre biraz daha pahalıdır. Kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza göre karar vererek istediğiniz siparişi geçebilirsiniz.

Bunlar dışında pileli, akordiyon şeklinde olan sineklik modellerimizide yukarıda menüden giderek inceleye bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sineklik menteşesi

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı