Pileli Sineklik İpi

Pileli Sineklik İpi

Pileli Sineklik İpi

Plise yani pileli sineklik ipleri genelde sürtünmeye dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Pileli sineklik ipi ürün içerisinde en ucuz malzemeler gibi görünse de en önemli parçalar arasında yer almaktadır. Sistem içerisinde bir ipin dahi kopması sistemin tamamının bozulmasına neden olmaktadır.

Firmamız endüstriyel ve teknik ip kullanımında büyük bir titizlik ile çalışmakta ve uzun yıllardır bu alanda kendisini geliştirmektedir. Bu alanda yetkili iplik firmasının yetkili satıcısı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Özel markaların ipliklerinde sineklik tasarımları için kullanılan 2 farklı ürünümüz vardır. Bunlar;

  • Sıfır yani 1.Kalite olarak bilinen Jaluzi markaları
  • 2.kalite olarak bilinen megafil markaları

Her iki ürünün kalitesi ve fiyatları da farklı olmaktadır. Müşterilerimiz tarafından en çok kullanılan sineklik modelleri içerisinde plise sineklik modelidir. Bu ürün hem daha estetik hem de daha işlevsel olması ile müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Avrupa Sineklik ile evlerinizde ve iş yerlerinize kapı ve pencerelerinize uygun farklı modellerde kapı ve sineklik çeşitlerini bulabilirsiniz

Pileli Sineklik İpi Nedir?

Katlanıp dikilmiş tül malzeme kullanılarak üretilen bu ürünler de pileli sineklik ipi kullanılır. Bu ürünlerde koruyuculuk özelliği oldukça fazladır. Çok şık bir görünümleri olmaları iç ve dış mekânlarda göz alıcı manzaralar ortaya çıkarmaktadır.

Sürgülü kapı, menteşeli sineklik gibi ürünler ile de bir arada kullanılabilir. Bu ürünler kolayca temizlenmesinden dolayı da kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.

Avrupa Sineklik ürünlerinin en iyi en güzel sineklik alternatiflerinden olan plise sineklik çeşitlerini tercih ederek size de estetik ve işlevsel bir yaşam alanı kazanabilirsiniz. Yaz ya da kış fark etmeksizin dört mevsim evlerinizi ve iş yerlerinizi havalandırabilmenin keyfini çıkarmak için sineklik modellerimizi inceleyebilirsiniz. En kaliteli Pileli sineklik ipi kullanılan sineklik modellerimiz şimdi ülkemizin her yerine kolay ödeme ve ücretsiz kargo ile ulaşmaktadır.

Pileli Sineklik İpi Özelliği Nedir?

Plise sineklik ya da pileli sineklikler; kasaya gerilmiş bir tülün birkaç katma halinde uzanmasını sağlaması için üretilmiştir. Bu tüller tüm haşere çeşitlerine göre üstün bir koruma sağlar. Plise sineklik ipi kullanılarak üretilen pileli sinekliklerimizden sivri ya da karasinek dâhil hiçbir haşere geçemez. Ürünlerimizi incelemek, fiyatlarımızı öğrenmek ve sipariş oluşturmak için hemen arayınız yada whatsapp iletişim numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Sineklik Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı