Balkon kapısına sineklik

Balkon kapısına sineklik

Sineklikler sadece cam, pencere için değildir. Belki de en çok kullanıldığı yerlerden biriside balkon kapılarıdır. Sizde yaz ayında balkon kapınızı açamıyorsanız sinekte, serinlemek için ne duruyorsunuz. Hemen sineklik modellerimizi inceleyin ve en uygun balkon kapınıza sineklik çeşidini seçin. Balkon için en çok tercih edilen sineklik modelleri;

  • İki yana açılan pileli, akordiyon kapı sineklikler (duble açılır kapı sürgülü)
  • Menteşeli, mıknatıslı kapı sinekliği

Bu iki modelinde avantajları farklıdır. Öncelikler fiyatları konusunda bilgi verecek olursak menteşeli olan kapı sineklikleri pileliye göre daha ucuzdur. Her ikisi içinde firmamızda 10 farklı renk seçeneği vardır. Birde dilerseniz evinizde kedi, köpek besliyorsanız kesinlikle normal tül sineklik değil teli daha sağlam olan çelik telli, kedi sinekliği dediğimiz modelleri tercih etmelisiniz. Daha uzun süre kullanım için. Aksi durumda kediler sineklik tellerini çok çabuk yırtacaklardır. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz bize ulaşarak her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Balkonlar sıcak havalarda imdadımıza yetişir. Belki de birçoğumuz yaz aylarını balkonlarımızda geçiriyoruzdur. Hal böyle olunca balkonda rahat etmek isteriz. Buradan gelecek sinekler huzurumuzu kaçırır. Gerek ev içine de girerler bu sebep den balkon kapısına sineklik şarttır. Balkonunuz kapalı ise cam ile bu kısımlar içinde sineklik taktıra bilirsiniz. Bu şekilde rahat rahat camları da açarak daha serin bir ortamda zaman geçirebilirsiniz.

Balkon kapısı sineklik fiyatı

Cam kaplı balkon için sineklik çeşitleri ilk önereceğimiz model çift yöne açılan pileli sinekliklerdir. Duble cam, kapı sineklik modeli buradan fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Ölçülerinizi alarak ürünlerimizin detaylarını incelerseniz fiyatları ne kadar hemen öğrene bilirsiniz. Online satışımız ile Türkiye’de her bölge için üretim yapmaktayız. İstanbul da güvenilir sineklik firması olarak tüm üretimlerimizi burada yapmaktayız. İstanbul içinde sineklik montaj hizmetimizde vardır. Avrupa sineklik sizin için her ihtiyaca göre tüm modellerde sineklik üretimi yapmaktadır.

Sürgülü balkon kapı sinekliği

çift açılır balkon kapı sinekliğiÖncelikle balkon kapınızın konumunu inceleyiniz. Eğer balkon kapınızda sürgülü kapı ise kesinlikle sinekliği de sürgülü, pileli yaptırmanızı öneririz. Pimapen sineklik balkonda ya içe ya da dışarı açılacak şekilde konumlandırılır. Buda sürekli kapı giriş çıkışlarında ayağınıza takılabilir. Kapının o yanına kimse oturamaz alanı daralta bilir özellikle dar balkonlarda bu durum sıklıkla yaşanır. Sürgülü sineklikler yer tasarrufu açısında oldukça caziptir. Farklı boyutlar da iki yana açılır şekilde de üretilebilir. Bazı balkon kapıları oldukça büyük olabilir. Aynı şekilde duble açılır sineklikler imal edilebilir. Her türlü bilgi için iletişim bölümünden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Balkon kapı sinekliği fiyatları da ölçülerine göre değişir. Farklı renklerde ve iki kalınlıkta isteye bilirsiniz. Ürünlerimiz içerisinden inceleme yaparak, ölçüleri girdiğinizde fiyatı ne kadar hemen öğrene bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Florya sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı