Açılır Kapanır Sineklik

Açılır Kapanır Sineklik

Açılır Kapanır Sineklik

Sineklik yaz mevsimi geldiğinde evimizde, iş yerimizde, karavanımızda hatta yatımızda en çok ihtiyaç duyduğumuz gereçlerden biridir. Tüm haşerelerin yaşam alanlarımıza girip yaşamımı etkilemesine engel olmaktadır.

Haşere kovma yöntemi olarak kimyasallar kullanılsa da bunlar genelde kısa süreli çözümler olmaktadır. Ancak Avrupa Sineklik sizlere uzun dönem kullanabileceğiniz kalıcı sineklik çözümleri ile yardımcı olmaktadır.

Sineklik Modelleri

Sinekliklerin birçok modeli vardır. Ancak kullanım açısından en pratik olanları açılır kapanır sineklik olmaktadır. Halk dilinde akordeon sineklik, dikey açılır sineklik, pileli sineklik de denilmektedir.

Açılır ve kapanır sineklik pencereye takılan versiyonları için açılır kapanır sineklik pencere denmektedir. Yaz ya da kış fark etmez bu araçları çıkarma ihtiyacı duymazsınız. İstenildiği zaman katlanarak haznesi içerisine yerleştirilen sistemleriyse pencerenizde alan daralmasına da neden olmazlar.

Açılır ve kapanır sineklik kapı modellerimizde ise kapı üzerine uygulanmaktadır. Aynı pencere sineklikleri gibi yaz ve kış fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Bu ürünlerde katlanarak iç hazinesine konulabilir.

Açılır Kapanır Sineklik Montajı

Avrupa Sineklik ile evlerinizde ve iş yerlerinizde dört mevsim kullanabileceğiniz sineklik modellerimiz bulunmaktadır. Sineklik modellerimizi inceleyip ihtiyaçlarınıza uygun bir modele karar vermeniz durumunda alanında uzman teknisyenlerimiz müsait olduğunuz gün içerisinde evlerinize montaj için gelmektedir.

Sinekliklerin montaj aşaması için siparişini verdiğiniz pencere veya kapı sinekliği kutunun içerisinde çıkan kurulum şemasına uygun olacak şekilde yapılır. Ülkemizin farklı yerlerinden verdiğiniz siparişlerde kurulum şeması size firmamız tarafından gönderilir. Bu şemaya bakarak kısa sürede kolayca montajı kendiniz de yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamızın sitesi üzerinden videolu ve görsel yayınları izleyerek de sineklik nasıl takılır öğrenebilirsiniz.

Montaj aşaması oldukça kolay olan açılır kapanır sineklik modellerimizi incelemek için ana sayfa üzerinde ürün kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Açılır Kapanır Sineklik Fiyatları

Açılır ve kapanır sineklik fiyatlarımız belirlenirken kullanılan profilin kalitesi, profilin rengi, açılma şekli, boyutları, kullanılan telin kalitesi, montaj için özel personel istenmesine göre değişebilir. Sineklik modellerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek istediğinizde e-mağazamızı kolayca ziyaret edebilirsiniz. Piyasanın en iyi en kaliteli açılır ve kapanır sineklik modellerini en uygun fiyata sunan firmamızın kaliteli çözümleri ile sizlerde haşerelerden kurtulmanın en iyi çözümünü bulacaksınız. Aklınıza takılan sorular için ücretsiz destek hattımızı kullanınız.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Katlanır cam balkon sineklik

26.10.2022
2488
250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı