Sürgülü kapı sinekliği fiyatları

Sürgülü kapı sinekliği fiyatları

Sineklik de bir kaç farklı model vardır. Burada asıl olan sizin ihtiyacınız ve takmak istediğiniz kapının veya pencerenin durumudur. Şöyle ki çok istediğiniz bir sineklik tarzı sizin kapınıza olmaya bilir. Balkonunuzun kapısı için düşünürsünüz aba balkonda açılır yeterli alan olmaz ise belki de istediğiniz sineklik türünü kullanamaya bilirsiniz. Sürgülü sineklik modellerin yer sıkıntısı yaşamazsınız. İç tarafa veya dışa açılma gibi bir işlem olmayacağı için özellikle kapılar için sürgülü sineklik çok idealdir. Zaten en çok tercih edilen sineklik modelleri içerisinde yer alır.

Sürgülü kapı sineklik

Sürgülüden kasıt iki farklı durum oluşabilmektedir. Şöyle ki aynen kapı gibi direk sürme olarak yapılan sineklikler ki bunlar biraz durumu değişiktir. Aslında en az tercih gören bir modeldir. Diğeri ise sürgülüden kastedilen, pilelerin toplanarak bir tarafa gelmesidir. Yani pileli kapı sinekliği de dersek yanlış olmaz. Sineklik teli kat kat şekilde pileli dir. Siz toplamak istediğinizde bunlar katlanır ve istediğiniz yöne toplanır. Bunlarda iki şekilde dir. Tek kanatlı sürgülü kapı sinekliği veya çift kanatlı sürgülü sineklik, Çift kanatlı olanlar için akordiyon kapı sinekliği de denmektedir.

Pileli kapı sinekliği

sürgülü kapı sinekliğiTek kanatlı sürgülü kapı sinekliği, burada sineklik teli tektir. Sizin veya kapının konumuna göre kapı sineklik teli sağa veya sola toplanarak kapı açılmış olur. Bu yüzden tek kanatlı sineklik denmektedir.

Çift kanatlı sürgülü kapı sinekliği, diğer bir ifade ile akordiyon kapı sinekliği dir. Bu mekanizmada bir birinden bağımsız iki kanat vardır. Ortala kısımda birleşirler ve mıknatıs ile sıkıca tutarlar birbiriniz. Açılmak istendiğinde her iki yüne kanatlar sürülerek sineklik açılır. Alanın geniş olduğu yerlerde örneğin balkon camları için sineklik kullanımında, boydan geniş balkon kapıları, bahçe kapıları için akordiyon sürgülü kapı sinekliği daha çok tercih edilmektedir.

Sürgülü, pileli kapı sineklik fiyatı

Sineklik ücretleri sizin kullanacağınız kapı veya pencerenin eni, boyu ile doğru orantılıdır. Yani fiyat buna göre değişir. Sayfamızda istediğiniz ölçüyü girerek ödeyeceğiniz net sineklik fiyatı ne kadar hemen öğrenebilirsiniz. Sürpriz fiyat yok, her il için aynı fiyat. Avrupa sineklik imalatçı bir firma olduğu için fiyatlarımız daha uygundur. Yani biz aracı bir kurum değiliz. Başkasından alıp, yada başka bir yerde imalatını yaptırıp sizlere göndermiyoruz. Siparişlerimiz bizzat İstanbul da yer alan üretim atölyemizde yapılır, özel olarak sizin ölçüleriniz ile ve güvenli bir şekilde elinize ulaşması için kargoya teslim edilir. Bu süreçler içerisinde bilgilendirme mail ve sms leri alırsınız. Üretime başlamadan ölçülerinizin teyidi yapılır ve nasıl ölçü aldığınız konusunda bilgi edinilir. Çünkü yapılan birkaç cm lik hata ürünün güzel görünmemesi veya bir tarafının açık kalarak istenen görevi görmemesini sağlaya bilir. Sineklik ölçüsü nasıl alınır? Konusunda tereddütleriniz için linkten yazımıza göz atabilirsiniz. Her zaman amacımız en iyi ve kaliteli hizmet sunarak siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasıdır.

Linklerden ürünleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Ölçülerinizi girerek net fiyat bilgilerini de görebilirsiniz.

Birçok yerde yaz ayları için sivrisinekler işkence olabilmektedir. Sizde sinek veya sivrisinekleri mekânlarınızın, evlerinizin dışında tutmak ve yaz geceleri rahat bir uyku çekmek istiyorsanız kapı veya pencereleriniz için güvenilir, sağlam bir sineklik teli düşünmelisiniz. Balkon kapıları için sineklik çok gereklidir. Küçük balkonlar için bile ideal bir çözüm olan sürgülü kapı sineklikleri kullanım olarak çok ergonomik ve kullanışlıdır. Pileli kapı sineklikleri yer kaplamaz, şık bir görüntü sunarlar ve dilerseniz firmamız tam 10 farklı renk seçeneği ile ev, balkon veya diğer mekânlarınız için değişik bir renklerde sineklik kullana bilirsiniz.

Sürgülü kapı sineklik yapımı

Sürüglü kapı sinekliği koçtaş

Sürgülü balkon sineklik fiyatları

Bu ve benzeri aramaların sıklıkla yapılıyor olması bu model sineklik için daha fazla ilgi uyandırdığını gösteriyor. Bu sebep ile sürgülü balkon sineklik modellerinin hepsinin her çeşit ve ebat için ve 10 farklı renk seçeneği ile üretimini yapmaktayız.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Pileli Sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı