Sineklik Teli Fiyatları

Sineklik Teli Fiyatları

Sineklik teli satın almak veya penceresine, balkon camına yaptırmak isteyen kişilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi sineklik teli fiyatlarıdır. Piyasada birçok farklı sineklik teli bulunmaktadır ve bütün sineklik tellerinin kendilerine özgü özelliklerine bağlı olarak fiyatları bulunmaktadır. İlk bahsedeceğimiz sineklik teli modelimiz, aç kapa sineklik telleridir.

Aç kapa sineklik telleri her türlü sineklik modeline uyum gösterebilir. Adından anlayacağınız üzere pencere şeklinde açılıp kanabilir özelliği bulunmaktadır. Kullanım alanı da oldukça yaygındır ve fiyatı oldukça uygundur. Fiyatı yaklaşık olarak; 50 TL ile 150 TL arasındadır. Aç kapa sineklik türünün en çok kullanım alanı menteşeli sinekliktir. Bu ücretler sizin ölçülerinize göre değişir.

Sineklik teli fiyatından bahsedeceğiz bir diğer model ise, kaydırmalı sineklik telidir. Kaydırmalı sineklik teli ise en çok stor sineklik modelinde kullanılır. Adından da anlayacağınız üzere aşağı yukarı kaydırılabilme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca ipi sayesinde kolay bir şekilde açılıp kapanma gösterebilir. En çok stor sineklik de kullanılan kaydırmalı sineklik telinin fiyatı ortalamanın üzerindedir. Görünümü oldukça şıktır. Burada da aynı şekilde yaptıracağınız yerin ölçüsüne göre fiyat belirlenir.

Pileli sineklik teli fiyatı

Kaydırmalı sineklik telinin fiyatından bahsedecek olursak yaklaşık; 200 TL ile 500 TL arasında olabilir. Bu sebeple, menteşeliye göre biraz pahalıdır. Sineklik teli fiyatlarından bahsedeceğimiz bir diğer sineklik telimiz ise hem aşağı yukarı hem de sağdan sola doğru kaydırılabilen sineklik telidir. Kullanım alanı genelde pileli sineklik de yaygındır. Her yöne kaydırılabilmesi sebebiyle de oldukça fazla tercih edilmektedir. Fiyatı da 50 TL ile 150 TL arasında değişiklik gösterir. Pencere veya kapıda kullanıma uygundur en çok tercih edilen sineklik modelidir. Sineklik için pimapen veya alüminyum tarzı olabilir çerçevesinden bahsediyorum.

Alüminyum tarzı sineklik teli birçok farklı sineklik modeline uygundur. Evde hayvan besleyen ailelerin oldukça fazla tercih ederler, sebebiyle ise aralıklarının küçük ve sık olması sebebi ile kedilerin dışarıya çıkmamasını sağlar.

Oldukça kullanışlı olan alüminyum tarzı sineklik telinin fiyatı da oldukça ekonomiktir. Fiyatı ise yaklaşık 50 TL ile 100 TL arasında değişebilir. Çelik sineklik teli olanlar daha dayanıklıdır. Her türlü bilgi ve sorularınız için lütfen bize online iletişim bölümümüzden ulaşınız.

Sineklik ücretleri ürünlerimize tıklayıp en boy oranını girerek gerçek net sineklik fiyatını hemen öğrene bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Başakşehir sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı