Pileli sineklik mi menteşeli mi

Pileli sineklik mi menteşeli mi

Her yerde farklı sineklik türlerini kullanan görmüşüzdür. Ve genelde yeni alacak veya yaptıracak olanların aklında bir şüphe vardır hangisinin daha iyi olduğu konusunda. O sebeple de pileli sineklik yorum, şikâyet var mı gibi aramalar yaparak diğer kullanıcıların bu sineklik hakkında ne gibi deneyimleri, yorumları olduğunu öğrenmeye çalışırlar. Gayet de mantıklıdır. Aslında bunu sadece sineklikte değil yeni alacağımız her üründe yaparız öyle değil mi? Kullanan kişilerin yorumları önemlidir. En çok kullanılan sineklik modelleri arasında pileli ve menteşeli olanlar gelmektedir. Bu sebeple de ikisi arasında bir kıyaslama hep gündemde olur, menteşeli mi yoksa pileli sineklik mi almalı yorumlarınız diye.

Biz şöyle yapalım her ikisi hakkında kısa açıklamalar yapalım kullanımı, fiyatı özellikleri gibi ve son karar sizin olsun. Burada şunu da unutmayalım ki bir modelden şikâyet eden kişinin siz aynı pencere veya kapısına sahip değilsiniz. Yâda çevresel etmenlere yani bir bir özelliğini beğenmiyor olabilir ama o özellik sizin için daha kullanışlı olabilir. Bu yüzden öncelikli olarak kendi evinizi ve kullanacağınız pencere veya kapınızı düşünerek karar verin.

Pileli sineklik

Görüntüsü daha güzel ve şıktır hele birde renkli model sineklikler ile daha da güzel görünürler. Pileli sineklik fiyatı diğerine göre biraz pahaladır. Çünkü sineklik teli daha fazla kullanılır, pile için. Kullanımı oldukça kolay dır ve yer kaplamaz. Belki de en iyi özelliklerinin başında yer kaplamaması gelebilir.

Menteşeli sineklik

Menteşeli bazen mıknatıslı sineklik de denir fiyatı pileliye göre daha uygundur. Yine farklı renk seçenekleri olabilir. Kullanımı açıp kapatması biraz sıkıntılı olabilir ve açık konumda iken bir alan kaplar. Mesela balkon kapısı sinekliğini açtınız dışa doğru o kısımda kimse duramaz.

Evet, artık karar sizin, pileli sinekli mi menteşeli mi hangisi sizin için daha uygun ise ona karar verin. Biz mi ne düşünüyoruz, bizce pileli sineklik tercihimizdir. Ama dedik ya siz kendi evinize pencere veya kapı konumuna göre düşünün.

Pileli sineklik nasıl temizlenir?

Sineklik ölçüsü nasıl alınmalıdır? Yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Sineklik ücretini ürünlerimize tıklayıp ölçülerini girerek ne kadar olduğunu hemen öğrene bilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Kapı sinekliği, pimapen, akordiyon ve sürgülü

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı