Kedi Sinekliği Modelleri Ve Çeşitleri

Kedi Sinekliği Modelleri Ve Çeşitleri

Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği evcil hayvanlar için özel üretilen ürünlerden birisidir. Ergonomik tasarımları ile evcil hayvanların iç mekan güvenliklerini sağlamaktadır. Eş zamanlı olarak haşerelerin ve böcek gibi istenmeyen küçük canlıların bu alanlara girmelerini engellemektedirler. Evcil hayvanlar ailenin bireyi haline gelmektedirler. Onların güvenliğini sağlamak önemlidir. Sineklik tasarımları ile daha güvenli bir hale getirilen ortamlarda kediler ve diğer evcil hayvanlar güvende olmaktadırlar. Ömür boyu kullanım imkanı ve işlevsel özellikleri ile kedi sineklikleri hemen hemen her evde tercih edilen bir ürün olmaktadır. Farklı ve uyumlu tasarımları ile iç mekanlarda ferah ve şık bir görüntü de sağlamaktadırlar.

Kedi Sinekliği Nedir?

Kedi sinekliği nedir sorusunun açıklamasına bakınca aslında sadece kediler için üretilen bir ürün olmadığı fark edilmektedir. Kuş ve köpek gibi evlerde bir birey haline gelen evcil dostların yanı sıra dışarıdan gelmesi istenmeyen hayvanlara karşı koruyucu özellik gösteren bir üründür. Çok amaçlı bir ürün oldukları söylenebilmektedir. Pati darbelerine ve zorlamalara karşı dayanıklı olan bu ürünler uzun süre kullanım imkanı sunmaktadırlar.

Evcil hayvan ve iç mekanların dışardan korunması için tasarlanan kedi sinekliği ürünü sayesinde güzel havaların tadını çıkartmak ve evin güven içerisinde havalandırılmasını sağlamak mümkün olmaktadır. Kedi sinekliği seçiminde pati darbelerine ve dış ortam etkilerine dayanıklı ürünlerin seçimi önemlidir. Kullanım ömrü ve gerçekten güvenlik sağlaması gereken ürünlerin aynı zamanda işlevsel ve ergonomik özelliklere sahip olması da gerekmektedir. Bu amaçla özel üretilen sineklik modelleri hasarlara karşı dayanıklı olmaları ile amaçlarına uygun bir kullanım imkanı sunmaktadırlar.

Her sinekliğin evcil hayvanlar için kullanılamayacağı bilinmelidir. Seçim yapılırken dikkatli olunması gerekmektedir. Kaliteli yapılara sahip, dayanıklı, uzun ömürlü ve ergonomik yapıları ile kedi sinekliği ürünleri istenilen verimin alınmasını sağlamaktadır. Evcil hayvanların can güvenliği ön planda tutularak doğru sineklik seçimi yapılmalıdır. Kedi sineklikleri halk arasında kedi ya da köpek teli olarak da adlandırılmaktadırlar.

Kedi sinekliklerinin temizliği için ıslak bez kullanımı önerilmektedir. Bunun yanı sıra sinekliklere özel yapıda olan deterjanların tercihi ile temizlik yapılabilmektedir. Tozların birikmeden alınması ile daha pratik bir temizlik ve hijyenik kullanım sağlanmaktadır.

Menteşeli Kedi Sinekliği

Menteşeli kedi sinekliği işlevsel kedi sinekliği çeşitlerinden birisidir. Evcil hayvanların her an güvende olduğunun bilinmesi önemlidir. Menteşeli ürünler sayesinde çıkarıp takma ve temizlik kolaylığı gibi avantajlar sunulmaktadır. Evcil hayvanların pencereden düşmesi gibi olumsuz olayların engellenmesi, kapıdan kaçma durumlarının önüne geçilmesi için bu ürünler tercih edilebilmektedir. Sağlam yapılı menteşeli sineklik kolay kolay yırtılmaz. Dişleme, pati darbeleri gibi hasarlara karşı dayanım gösterirler.

Evlerde evcil hayvan olması durumunda herkes bu ürünü tercih etmelidir. Pencere ve kapı ölçülerine göre tasarlanan kedi sinekliklerinin montajı oldukça kolaydır. Bakım ve onarım masrafı gibi ek harcamalara gerek duyulmamaktadır. Uzun süreli ve pratik kullanım imkanı ile dayanıklı menteşe yapısı en verimli sonuçların alınmasını sağlamaktadır.

İçe Açılır Kedi Sinekliği

İçe açılır kedi sinekliği ürünü portatif kullanım alanı sayesinde sıklıkla tercih edilen bir ürün olmaktadır. İçe açılır sistemi sayesinde çıkarıp temizlemesi kolay olmaktadır. Montajı da oldukça kolay olan ürün sürekli dışarı çıkma eğiliminde olan evcil hayvanların güvenliğini sağlamak için en iyi tercihtir. Ayrıca dışarıdan sinek vb. Hayvanların girişi de işlevsel ürün sayesinde engellenmiş olmaktadır. Sinek ilacı gibi zararlı ve güçlü kimyasalların kullanımı yerine kedi sinekliğinden faydalanmak evde yaşayan tüm canlılar için olumlu bir seçim olmaktadır.

Evcil dostlar pencerelerden dışarıya bakmayı sevmektedirler. Minik canlıların manzara keyfini güven içerisinde çıkartabilmektedirler. İçeriye doğru açılması sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı ile evlerde güven içerisinde tercih edilmektedir. Mevsim şartları zorlaştığında çıkartılabilen ürünün kullanım ömrü uzatılabilmektedir. Montajı oldukça kolay olduğu için çıkarıp takma konusunda sizleri zorlamamaktadır. Dışarı açılır alanlar için uygun olmayan alanlarda içe açılır sineklikler hayat kurtarıcı olmaktadır.

Kedi Sinekliği Fiyatları

Kedi sinekliği fiyatları değişkenlik göstermektedir. Standart bir fiyatlandırmadan söz etmek mümkün olmamaktadır. Ancak fikir oluşturması açısından örneklerle bir fiyat aralığı tasvir edilebilmektedir. Fiyatlandırma yapılırken fiyat aralıklarının belirlenmesinde göz önünde bulundurulan maddeler bulunmaktadır. Konumun yani montajın yapılacağı yerin önemi büyüktür. Ürünler zarar görmemeleri için özel paketleme ile tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra montaj isteminde bulunulması da fiyata etki etmektedir. Ancak teslimat aşamasında fiyatlandırma yapılırken sineklik sayısı da önem taşımaktadır. Pencere ve kapıların adeti ile toplu alım durumunda teslimat ücretinde düşme gerçekleştirilmektedir. Tek bir kedi sinekliği ile 4-5 adet sinekliğin birden teslimi aynı olmamaktadır.

Kullanılan tellerin ve profillerin özel yapısından kaynaklı olarak fiyatlarda dışarıya bağlı bir değişme de söz konusudur. Güncel fiyatlar için sitenin iletişim numarası üzerinden aranması en uygunu olmaktadır. Renk, model, tasarım yapısı, konum ve sayı kriterleri uyarınca fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Bu kıstasların dışında telin malzeme özellikleri de fiyata etki etmektedir. Alüminyum tel ile çelik tel aynı fiyatta değildir. İçeriye açılan, özel kilit sistemi bulunan, yırtılmaz ve uzun ömürlü kaliteli ürünler fiyat bakımından daha fazladır. Ancak kullanım özellikleri ve işlevsellikleri ile ömür boyu kullanımları sayesinde çok daha fazla tercih edilmektedirler.

Tasarım ve özel sistem isteklerinin konum ve sayı ile birleştirilmesi sonucunda en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. Özel kilit sistemi, içe açılır sistem gibi özellikler ek maliyete sebep olsalar da kullanım kolaylıkları ve ek özellikleri ile tercih edilme oranları yüksek olmaktadır. Son olarak modele göre fiyatlandırma, fiyat aralığı belirlenmesinde son unsur olmaktadır. Farklı tasarımlardan en uygun ve en çok içinize sineni seçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Akordiyon kapı sinekliği

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı