Cam sineklik modelleri

Cam sineklik modelleri

Özellikle yaz aylarında çok sık kullanma ihtiyacı duyduğumuz sinekliklerin birçok farklı modeli vardır. Model seçiminde öncelik sizin sinekliği yaptırmayı düşündüğünüz cam veya kapınızın konumu dur. Konuma göre istediğiniz sineklik çeşidini seçebilirsiniz. Aşağıda en sık kullanılan modeller den bazıları;

  • Pileli cam sineklik ister yatay veya dikey
  • Menteşeli cam sineklik modelleri, mıknatıslı çeşitler
  • Sürgülü sineklikler
  • Stor cam sineklik
  • Tüm modeller için kapı sineklik çeşitleri

Üretimi yapılan çeşitlerin hepsi ister cam için dilerseniz de kapı sinekliği için imalatı yapılabilir. Yani pencere veya kapı için aynı şekilde sineklik modelleri üretilir. Burada ki tek fark ölçüleridir. Cam sineklik olarak söylediğimizde pencere sinekliğidir. Halk ağzında cam sineklik tabiri kullanılır.

Cam sineklik fiyatları

Üretilecek sinekliğin ücreti cam, kapının ölçüsüne göre değişir. Yani fiyatı belirleyen öncelik sizin yaptırmayı düşündüğünüz sinekliğin ölçüleridir. Her mekânda cam veya kapıların ölçüleri aynı değildir. Tam da bu yüzden hazır olarak satılan sineklikleri almadan önce kesinlikle kapı veya pencerenin ölçüsünü tam olarak almanızdır.

Sineklik fiyatı ne kadar hemen öğrenmek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ölçüleri girerek hemen fiyatlarını öğrenirsiniz. Sineklik ölçüsü nasıl alınır bilmiyorsanız aşağıdaki linkten öğrene bilirsiniz.

Cam sineklik ölçüsü nasıl alınır? Öğrenin.

Avrupa sineklik, merkezi İstanbul da olan güvenilir bir sineklik firmasıdır. Yılların tecrübesi ile sizlere her daim en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. İstanbul ilçeleri için sineklik montajı hizmeti de sunmaktayız.

Sineklik montajı İstanbul

Aldığınız sinekliği takmak için yeterli donanımınız yok ise size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aslında montaj işlemi çok karışık değildir. Türkiye nin bir çok iline de online sipariş ile gönderdiğimiz sineklik çeşitlerimizin montajı basittir. Yine de siz kendiniz uğraşmaz iseniz, İstanbul da özellikle aşağıdaki ilçelere en hızlı şekilde sineklik montajı yapan firmayız. Bizim ile tanışmadan lütfen son kararınızı vermeyin.

Özellikle İstanbul Avrupa yakasında yer alan ilçe ve semtler için sineklik montaj hizmetleri sunmaktayız. Sizin de aradığınız İstanbul’da güvenilir sineklik firması ise doğru adres Avrupa Sineklik.

İlginizi çekecek başka bir yazı

Bağcılar sineklik

250 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Siparişleriniz En Geç 5 Günde Teslim
Kredi Kartlarına Alışveriş İmkanı